%100 SSD ile
Yüksek Performans Garantisi

Fiziksel Sunucu Çözümleri

Fiziksel Sunucu Sahibi Olmak Artık Çok Kolay! Uygun fiyat seçenekleriyle dedicated sunucunuza sahip olun.

Üst düzey Dedicated Server deneyimi

Gelişmiş Dedicated Server altyapımız sayesinde sunucularınız emin ellerde, güvende ve 7/24 sizin kontrolünüzde!

server-image

Neden Dedicated Server
tercih etmeliyim?

Dedicated Server yüksek donanımlara sahip, binlerce site barındırılabilecek sunuculardır. Çok fazla işlem gerçekleştiren, yüksek trafiklere sahip site bandırmayı planlıyorsanız, milyonlarca trafiğe sahip haber siteleri gibi ya da Hosting firmanız için başlangıçta güçlü bir fiziksel sunucu arayışında iseniz Dedicated Server tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde fiziksel sunucu hizmetimizin sunucu bakımı, kira ücretleri, lisans ücretleri VDS, VPS gibi ürünlere göre maliyetleri oldukça yüksektir. En basit bir örnek vermek gerekirse sunucu yönetimi konusunda bilginiz yok sunucunuzun yönetilmesi için ekstra hizmet almanız gerekmektedir. Yukarıda saydığımız gereksinimlere sahip değilseniz Fiziksel Sunucu ürünümüzü sizin için önermemekteyiz.

Aradığınızı bulamadınız ve özel çözümlere mi ihtiyacınız var?

Hostinget.com olarak Dedicated Server hizmetimiz için sunmuş olduğumuz paketlerimiz bu sayfada yer aldığı gibidir. Bu ürünlerimiz ihtiyacınızı karşılamıyor, daha yüksek özelliklerde fiziksel sunucu ihtiyacınız var ise bize ulaşabilirsiniz!

Hostinget.com farkıyla Fiziksel Sunucu kiralama

Hostinget.com olarak son nesil donanımlarla donattığımız fiziksel sunucularımız ile bu avantajlara sahip olabilirsiniz!

X İşlemciler

Yoğun işlem gücü gerektiren anlardan hızlı ve performanslı çıkabilmek için fiziksel sunucularımızı X seri işlemciler ile donattık.

Uzaktan Yönetim

Dedicated server hizmetimizden faydalanırken dilediğiniz zaman uzaktan bağlantı kurarak sunucularınızı takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Güçlü Veri Merkezi

Yeni ve son teknoloji ürünler ile donatılan TIER 3 sertifikası sahibi veri merkezinde sunucularınız güvenle barındırılmaktadır.

DDoS Koruma

DDoS koruma servisimiz bütün fiziksel sunucularımız için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ek güvenlik tedbirlerini talebinize göre sunucunuz için sağlayabiliriz.

7/24 Teknik Destek

Sunucularda herhangi bir problem olma durumu ya da bilgi edinme gibi konular için 7/24 teknik destek sağlamaktayız.

Hızlı Donanım Değişimi

Fiziksel sunucunuz üzerinde donanımsal olarak(RAM, SSD, İşlemci vs.) upgrade ya da downgrade işlemlerinizi en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Sunucu Kurulumu

Fiziksel sunucu siparişlerinizde sunucunun kurulumunu, işlemci kurulumlarını vs. talep etmeniz doğrultusunda ücretsiz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tamamen Size Ait Kaynaklar

Dedicated Server hizmetimizde sipariş verirken belirtilen kaynaklar tamamen size ayrılmıştır. Tüm kaynaklar size ait olduğundan dolayı başka sitelerden etkilenme gibi durumlar söz konusu değildir.

Donanım Garantili Sunucu

Sunucularımızda donanımsal olarak gerçekleşebilecek hatalar garanti altındadır. Size herhangi bir ücret yansıtmadan gerekiyorsa donanımsal değişiklikler gerçekleştirilmektedir.

Dedicated Server hakkında merak edilenler

Fiziksel sunucu hizmetimiz ile alakalı müşterilerimizin genellikle bize yönetlmiş olduğu soruları sizler için derledik ve cevapladık.

Dedicated Server, tüm kaynaklarıyla direkt olarak sunulan sunucudur. Dedicated Server’da herhangi bir sanallaştırma yapılmadan sunucu, bütün kaynaklarıyla birlikte sunulmaktadır.

Fiziksel sunucu kiralama, bir sunucunun tamamen başka müşteriler ile paylaşılmadan bir şahsa ya da firmaya kiralanmasıdır.

Çok yüksek trafiklere sahipseniz ya da çok fazla site barındırıyorsanız; Hosting, VDS, VPS gibi çözümler ihtiyacınızı karşılamıyor ise Fizikse Sunucu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Ya da Hosting firması iseniz, başlangıçta maliyetleri kısmak adına fiziksel sunucu tercihinde bulunabilirsiniz.

Dedicated Server ürünümüzde sunucunuzun kurulum aşamalarını ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz işletim sistemi kurulumu da yapmaktayız ancak sonrasında sunucu optimizasyonu, sunucu yönetimi gibi işlemler sizin sorumluluğunuzdadır.

Veri merkezimizde, bizim hattımızda bulunan fiziksel sunucularımıza 1 GBPS’e kadar internet hattı sunulmaktadır.

Fiziksel sunucu hizmetimizde, siparişlerinizde istediğiniz ekstra taleplerinize bağlı olarak değişmek üzere en geç 24 saat içerisinde sunucu tarafınıza kurulu ve hazır bir şekilde teslim edilecektir.

Fiziksel sunucu hizmetimizde belli özelliklere sahip olan sunucu cihaz olarak direkt olarak tarafınıza kiralanmaktadır. Bulut sunucuda ise bu cihazın sanallaştırma yöntemiyle birkaç sunucuya ayrılması ile bu ayrılan sunucuların kiralanması gibi bir durum söz konusudur.

Tabi ki! Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve bizim kullanıcı sözleşmemize uygun olacak şekilde dilediğiniz işletim sistemini ve ardından bu işletim sistemine dilediğiniz yazılımı kurabilirsiniz. Fiziksel sunucularımız için dediklerimiz haricinde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution

Yardım mı lazım? Sizler için buradayız!

7/24/365 gün uzman destek ekibimiz ile desteğe ihtiyacınız olduğu her an buradayız!

0850 441 9016

Telefon ile Destek Alın

destek@hostinget.com

E-Posta ile Destek Alın

Canlı Destek

Uzmanımızdan Destek Alın

bg