Bulut Sunucu Paketleri

F/P garantili, ekonomik ve en güçlü bulut sunucularımızı hemen kiralayın! Bulut sunucularımız ile web sitelerinize güç katın!

server-image

Yüksek Performanslı SSD Storage Bulut Sunucu

Hostinget.com olarak yeni nesil sunucularımız ile %99 veri kaybının önüne geçiyoruz. Sistemimiz tamamen yedekli bir şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir kesinti olmadan dilediğiniz kaynak artırımı ve azaltımınıza saniyeler içinde yanıt veriyoruz. Web siteleriniz Yüksek performanslı SSD Storage Bulut sunucular ile daha hızlı açılarak Google sıralamalarınızı da olumlu yönde etkileyeceğini unutmayınız!

Bulut Sunucu avantajlarını keşfedin!

Dedike Kaynaklar

Vmware teknolojisi ile hazırlanan tüm kaynaklarımız müşteriye sunulur. Bu sayede web sitenizin performansı yükselir.

NVME.2 Disk

Bulut sunucularımızda yeni nesil diskler kullanmaya özen gösteriyoruz. Çünkü işlem hızınızı etkileyecek en önemli kriterlerden biri disktir.

Sunucu Taşıma

Müşterilerimizin halihazırda başka firmada olan bulut sunucularını ücretsiz olarak taşıyoruz.

Ücretsiz Kurulum

Bulut sunucu kiralama siparişinizi verdikten sonra sizlere ücretsiz olarak kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sistemi en hazır şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Yedek DNS Altyapısı

Vds Server siparişinizi oluştururken istediğiniz kaynakları yapılandırabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Bulut sunucu kiralama öncesi ve sonrası yaşayacağınız tüm problemler için 7 / 24 teknik destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği

Sahip olduğunuz bulut sunucuyu hostinget.com altyapısına taşımak isteyen müşterilerimize ücretsiz olarak taşıma desteği sağlıyoruz. Bulut sunucu taşıma isteğinizi canlı destek ekibimiz ile iletişime geçerek başlatabilirsiniz.

domain-image
domain-image

Dünyanın En Popüler
Yönetim Panelleri Hizmetinizde

Dünya’nın en popüler yönetim panellerinden olan Cpanel , Plesk ve DirectAdmin ile sunucularınızı yönetmeye başlayabilirsiniz. Dilediğiniz komutları ve sunucu yönetimini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz!

Bu ürünlerden birini arıyor olabilirsiniz!

Kendinize veya şirketinize en uygun paketi seçip kullanıma hostinget farkıyla başlayabilirsiniz.

Bulut Sunucu hakkında merak edilenler

Bulut sunucu kiralama hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.

Yüksek performans gerektiren ve arama motoru sıralamalarında sıra kaygısı olan tüm müşterilerimize bulut sunucu öneriyoruz. Örnek vermek gerekirse haber siteleri, kesintisiz erişim ve yedekleme isteyen web siteleri, e-ticaret siteleri gibi büyük sitelerde kullanılmalıdır.

Bulut sunucu fiyatları kullanılan CPU , RAM ve Diske göre değişkenlik göstermektedir. Hostinget.com olarak müşterilerimize f/p olarak en iyi bulut sunucu paketlerini sunmayı önemsiyoruz.

Cloud sunucu kurulumları yüksek mühendislerimiz tarafından sizlere hazır şekilde teslim edilmektedir. Dilediğiniz bulut sunucu paketlerinden birini tercih ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal bir firma iseniz ve yedekleme - performans sizler için çok önemliyse sizlere şiddetle bulut sunucu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle hiçbir verinize bir şey olmadan dosyalarınızı güvenlikle saklayabilir ve hostinget farkı ile yüksek performansın tadını çıkartabilirsiniz.

Bulut sunucu kullanırken daha önce satın aldığınız kaynaklar sizin için yeterli gelmiyorsa kurumsal satış ekibimiz ile iletişime geçerek kaynaklarınızın arttırımı için talepte bulunabilirsiniz. Ek kaynak aktarımı durumunda herhangi bir kesinti yaşamayacağınızında garantisini vermekteyiz!

Bulut sunucularımız sizlere unmanaged olarak hazır kurulu şekilde verilmektedir. Yönetimi tamamen sizlere aittir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda teknik destek ekibimizle iletişime geçerek destek talebi oluşturabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution

Yardım mı lazım? Sizler için buradayız!

7/24/365 gün uzman destek ekibimiz ile desteğe ihtiyacınız olduğu her an buradayız!

0850 441 9016

Telefon ile Destek Alın

destek@hostinget.com

E-Posta ile Destek Alın

Canlı Destek

Uzmanımızdan Destek Alın

bg