Kurumsal Bilişim Altyapınızı Güvenilir ve
Profesyonel bir Ortamda Barındırın

Hizmetlerimiz, tecrübeli ekibimiz tarafından sorunsuz şekilde sunulmakta olup her türlü sorunda anlık destek sağlanmaktadır. Ayrıca tüm veri kabinleri ve tesisimiz, her türlü olumsuz şartlara ve saldırılara karşı 24 saat koruma altındadır.
Veri merkezimizin altyapısı TIER III, ISO, OHSAS gibi uluslararası standartlara uygundur. Yüksek kalitede barındırma hizmetlerimize ekonomik fiyatlarla sahip olabilir ve işletmelerinizin kesintisiz hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.
Kurumsal Satış Temsilcilerimizden İşletmenize Özel Ücretsiz Projelendirme ve Colocation Teklifi Alın!

Sunucu Barındırma Nedir?

Hazırlanan bir web sitesinde, verilerin depolanması için ekstra bir alana ihtiyaç duyulur. Bu alan ihtiyacında ise Co-Location yani Sunucu Barındırma Hizmeti öne çıkar. Sunucu barındırma, kişi ya da kurumlara ait sunucuların bir veri merkezinde barındırılmasını ifade eder. Kiralık sunucular yerine tercih edilen bu sistemi, hosting hizmetini kendi bünyesinde çözmek isteyen markalar tercih etmektedir. Veri merkezi tarafından verilen barındırma hizmeti, projenizin kesintisiz yayın yapabilmesi adına teknik imkanlar bakımından donanımlı olmalıdır.

Hostinget Colocation Farkı

Tarafımızdan alacağınız sunucu barındırma hizmeti ile güvenlik ve barındırma konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz. Bu anlamda Hostinget, size en iyi co-location hizmeti sunarak işletmenizin karşılaşacağı riskleri minimuma indirir. Co-location ile bütçe ve performansınızı diğer alanlarda değerlendirerek şirket veriminizi katlayabilirsiniz. TIER III sertifikasına sahip merkezimiz ile müşterilerimize kesintisiz destek sunuyoruz. 72 saatlik elektrik kesintisi, çeşitli yangın, soygun ve güvenlik saldırısı gibi olumsuz koşullara karşı 7/24 koruma garantisi sağlamaktayız.

Hostinget Colocation


vps-icon

100mbit, 1000mbit, 10000mbit Switch port imkanı

Sunucularınız arasında dilediğiniz hıza erişebilirsiniz

Datacasa

Datacasa Veri Merkezi ile fiziksel sunucularınız barındırılarak iş yükünüz hafifletilmektedir. Güçlü altyapıya sahip kesintisiz ve güvenilir barındırma hizmeti sağlamasıyla öne çıkar. Bilindiği üzere bakım, yazılım ve depolama konusuyla fiziksel sunucular oldukça maliyetli olabiliyor. Bu kapsamda ekonomik maliyetlerle depolama alanı sunarak bütçenizi verimli şekilde kullanabilmenize imkan sağlıyoruz. %100 çevrimiçi hizmetlerle en güvenilir veri depolama alanından yararlanmanızı sağlayan Hostinget, kesintisiz hizmet garantisi ile projelerinizi en iyi şekilde yönetebilmenize yardımcı olur.

Sunucu Barındırma hakkında merak edilenler

VPS Server ürünümüz hakkında sizlerin bize sıklıkla yönelttiği soruları yanıtlarıyla beraber derledik.

Sunucuların ayrı bir veri merkezinde barındırılmasını ifade eden sunucu barındırma, sunucularınızın üst düzeyde güvenliğini sağlar. Yüksek kalitede teknik donanımlara sahip barındırma hizmeti kesintisiz hizmet sunmanızı sağlar. Bununla birlikte sizin yerinize gerçekleştirilen güvenilir sunucu barındırma hizmeti sayesinde enerji maliyetlerinizi düşürebilir ve şirket performansınızı artırabilirsiniz.

Sunucu barındırma hizmetinin en önemli avantajlarından biri güvenliktir. Firmamız tarafından alacağınız sunucu barındırma hizmeti ile her türlü elektrik kesintisi, yangın ya da saldırı gibi tehlikelere karşı koruma garantisi sunuyoruz.

TIER 3 veri merkezi, yedekli sisteme sahip bir tesistir. Yedek elektrik şebekesine sahip bu sistem, 72 saatlik bir elektrik kesintisinde dahi sorunsuz hizmet sağlar. Yedek enerji ve soğutma sistemleri ile %99,98 uptime oranına sahiptir.

Sunucu barındırma hizmetinin fiyatlarını belirleyen birçok unsur mevcuttur. Bunlar arasında internet hızı, IP sayısı, sunucu sayısı, tercih edilen trafik hacmi gibi kriterler, fiyatlandırma noktasında göz önünde bulundurulmaktadır.

Projeleri için kesintisiz internet ve teknik destek ihtiyacı bulunan şirketler sunucu barındırma hizmetlerinden yararlanabilir. Buna ek olarak enerji maliyetlerini minimuma indirerek şirket performansını artırmak ve sunucularını üst düzey güvenliğe sahip profesyonel ortamlarda barındırmak isteyen tüm şirketler faydalanabilir.

Verilen sunucu barındırma siparişleri, ödeme işlemi gerçekleştirildiği anda aktif hale gelir.

Fiziksel sunucuların kabine yerleştirme işlemi, hızlı kurulum, sunucu takip ve izleme, ihtiyaca uygun farklı altyapı çözümleri, iklimlendirme, sistem ve veri güvenliği, kvm desteği ve 7/24 canlı hizmeti, fiyata dahil olan hizmetler arasında sayılabilir.

Yüksek koruma önlemlerinin alındığı veri merkezimiz ile şirketiniz için kesintisiz ve güçlü veri güvenliği sağlanır. Özel sunucu hizmetlerimizle şirketinizin büyüme potansiyeline yönelik esnek çözümler sunmaktayız. Tam zamanlı uzman ekimiz, herhangi bir sorunda anlık teknik destek sağlar. Minimum maliyet ve maksimum verim için bizimle iletişime geçerek sunucu barındırma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution

Yardım mı lazım? Sizler için buradayız!

7/24/365 gün uzman destek ekibimiz ile desteğe ihtiyacınız olduğu her an buradayız!

0850 441 9016

Telefon ile Destek Alın

destek@hostinget.com

E-Posta ile Destek Alın

Canlı Destek

Uzmanımızdan Destek Alın

bg