Rakamlarla hostinget.com ‘u keşfedin!

Müşteri memnuniyetini temel alan çalışma prensibiyle Hostinget.com, profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla sunarak her müşterisine yardımcı olmaktadır. Kalitesinden ödün vermeden hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmekte olup hizmet verdiği kitlesini giderek büyütmektedir.

5.000+
E-Posta Kullanıcısı

Sorunsuz e-posta hizmeti için yüksek kapasiteli paketler sunan Hostinget, kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır.

8.000+
Domain Kaydı

Ücretsiz domain işlemleri ve hızlı işlem garantisi ile domain kayıt sayılarımız her geçen gün artmaktadır.

1.000+
İnternet Sitesi

Her beklentiye ve ihtiyaca cevap veren donanımlı paket seçenekleri ve altyapı çözümleri ile Hostinget, en çok tercih edilen adres olmaya devam ediyor.

7.300+
Aşan Mutlu Kullanıcı

Zengin hizmet kataloğu ve özelleştirilebilen paketler ile Hostinget, hizmet verdiği her müşterisinin memnun kalmasını garanti etmekte olup mutlu müşteri sayısını artırmaktadır.

tech-blog-image

Teknoloji altyapımıza göz atın!

Hostinget Türkiye ve Almanya olmak üzere iki adet verimerkezinden hizmet sağlamaktadır. Donanım olarak HP ve Dell sunucular kullanılmakta, NVMe SSD ve SAS diskler ile sunucuların daha hızlı ve güvenli çalışmasını sağlamaktadır. 2x10 GE Türkiye, 3x10 GE Almanya olmak üzere toplam 50 GE’lik bir uplink üzerinden hizmet sağlayan Hostinget yüksek 10 Gbit/s bant genişliğine sahiptir. Türkiye’de Istanbul/Datacasa verimerkezi, Almanya’da Frankfurt/Telehouse üzerinde hizmet vermekteyiz. Barındığımız her iki verimerkezide Tier III+ sertifikalıdır. Deutsche Telekom, Vodafone, Cogent, Telecom Italia Sparkle gibi bilinen sektörün öncü sağlayıcılarıyla direkt bağlantılıyız.

Banka Hesaplarımız

Hostinget.com banka hesaplarına ait tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Hostinget.com iletişim bilgilerine tek tık ile erişebilirsiniz.

Sözleşmeler

Satış öncesi ve sonrası tüm sözleşme detaylarına erişebilirsiniz.

Aramıza Katılın

Hostinget.com ailesine sen de katılmak istiyorsan aradığımız kriterlere göz at!

Neden hostinget ‘i tercih etmeliyim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque sodales libero sit amet est venenatis feugiat. Nam at ex eleifend, condimentum nunc quis, viverra velit.

Veri Merkezi

Hostinget, Tier III sertifikasyona sahip verimerkezleri üzerinden hizmet vermekte, DE-CIX ve IST-IX (DE-CIX Istanbul) internet değişim noktalarına bağlıdır. Datacasa Istanbul ve Telehouse Frankfurt verimerkezleri enerji yedekli (N+2) A- ve B-besleme kaynağı aracılığıyla kesintisiz güç sağlamakta, 7/24 kamera güvenlik sistemleri ile takip edilmekte, optik ve termal yangın sistemleri ile oluşabilecek bir problem halinde maksimum güvenlik sağlamaktadır. Verimerkezi alanındaki sıcaklık değerleri 24 °C (+2/-4 °C) sabit olarak tutulur ve sensörlerle sürekli olarak izlenir.

Yasal

Hostinget, Türkiye ve Almanya’da kayıtlı resmi bir şirkettir. Aynı zamanda Türkiye’de resmi yer sağlayıcı belgesine sahiptir. Ticari bilgiler sayfasına giderek yasal bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Yazılım

Hostinget, cPanel/WHM, Litespeed, Plesk, Cloudlinux vb. yazılım ve lisans ürünlerinde kesinlikle sahte ürünler kullanmamaktadır. Ayrıca bu ürünlerin resmi distribütörlüğünü yapmaktadır. Hostinget ayrıca hangi ürün olursa olsun bünyesinde barınan sunucularda sahte lisans ve yazılım ürünlerinin kullanılmasına izin vermemektedir.

Destek

Ekibimiz, ister büyük ister küçük olsun, tüm sorularınıza günün her saati yanıt vermek için hazır bekliyor ve yılın 365 günü 7 gün 24 saat sizin için en iyi çözümleri sağlamak için çalışıyor. Satış öncesi ve sonrası sorularınız varsa, e-posta, ticket veya iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Donanım

Tüm sunucu bazlı hizmetlerimizde HP ve Dell marka sunucular kullanılmaktadır. Intel Xeon ve AMD EPYC serisi işlemcilerle hizmet sağlamaktayız. Ağ ürünleri olarak Juniper, Mikrotik ve Aruba kullanılmaktadır. Sunucu bazlı ürünlerimizde SSD ve SAS diskler ile en hızlı ve güvenli şekilde verilerinizi depolamanıza yardımcı oluyor ve size ulaştırıyoruz. Hostinget kesinlikle kiralık donanımlar kullanmamakta, sadece şirkete ait donanımlarla hizmet vermektedir.

Network

Hostinget, Datacasa / Istanbul verimerkezinde Cogent ve Telecom Italia Sparkle ile Telehouse / Frankfurt’ta ise Deutsche Telekom ve Vodafone internet sağlayıcılarıyla çalışmaktadır. Aynı zamanda DE-CIX ve ISTIX (DE-CIX Istanbul) internet değişim noktalarına bağlıdır. toplam 50 GE’lik uplink ve 10 Gbit/s garanti bant genişliği üzerinden yayın yapar. Bu alan ihtiyaç duyulması halinde direkt olarak arttırılabilir. Hostinget aynı zamanda bir RIPE NCC üyesidir.

Bizi tercih edenler

Powered by WHMCompleteSolution

Yardım mı lazım? Sizler için buradayız!

7/24/365 gün uzman destek ekibimiz ile desteğe ihtiyacınız olduğu her an buradayız!

0850 441 9016

Telefon ile Destek Alın

destek@hostinget.com

E-Posta ile Destek Alın

Canlı Destek

Uzmanımızdan Destek Alın

bg